Відгуки

Фото користувача
Валерій Хричиков
23 березня 2023 року

У 62 роки (2010р) болі в кульшовому суглобі, кульгавість, викривлення хребта змусили звернутися до Лоскутова О.Є., який виконав мені операцію з ендопротезування кульшового суглоба. Це продовжило мені активне життя та трудову діяльність. Рентген у 2013 р. показав знос з'ємної головки ендопротезу. 02.03.2023 у клініці MedinUa мене оперував академік Лоскутов А.Є., асистенти Науменко А.М. (директор клініки), Козир Я.О., Полтавський Р.А., медсестра Авдіюк Ю.В. В той же день завдяки анестезіологу Фурсенку А.Г. і реабілітологу Куликову О. став на ноги і почав пересуватися палатою за допомогою ходунків. До клініки MedinUa я прийшов 01.03.2021, за 1 день пройшов усі аналізи, 02.03.2023 – оперували, 08.03.2023 – виписали додому. Наразі розпочався етап реабілітації. Тепер відновлення у моїх руках: зарядка, масаж і т.д. Велике спасибі всьому колективу MedinUa, в якому поєднується мистецтво хірургів, лікарів, реабілітологів, медсестер, привітних та чуйних людей. Мені 75 років, сподіваюся продовжити активне життя, оскільки нова з'ємна головка виконана з Найбільш прогресивного зносостійкого матеріалу. Велике спасибі шановному Олександру Євгеновичу Лоскутову, директору MedinUa Науменко А.М., Козир Я.О., Фурсенко А.Г., Авдіюк Ю.В., лікуючому лікарю Полтавському Р.А., Куликову А., Міщенку Т. та всьому колективу клініки. Здоров'я Вам і всього найкращого. Хричиков В.Є., проф., д.т.н., УДУНТ

Фото користувача
Ірина
01 березня 2023 року

Подяка Лоскутову О.А. Дуже дякую за те, що ви просто є! Ми вже втратили надію, що можна щось зробити з моїми ступнями! Ви єдині, хто зміг мені вселити надію, що я зможу знову нормально ходити! І ми не помилилися, операція пройшла добре! Персонал чудовий, у клініці є одне задоволення. Тепер ми тільки до вас!

Фото користувача
Станіслав
31 січня 2023 року

Хочу подякувати всьому персоналу, лікуючому лікарю та Лікарю з великої літери Лоскутову Олександру Євгеновичу. Мій дідусь, 83 роки. Посковзнувся, впав. Внаслідок падіння отримав перелом кульшового суглоба. Насамперед потрапили до районної лікарні. Де отримали вердикт, що дідусь уже ходити не зможе та життя проведе на лікарняному ліжку. Вдячний долі, що дізнався про клініку Medinua. Де не відмовили у проведенні термінової операції з ендопротезування кульшового суглоба, не дивлячись на тяжкий стан та літній вік дідуся. Операцію закінчили о 15:00 дня. О 19:00 того ж дня дідусь під контролем лікарів уже підвівся на ноги та пересувався палатою, для нас це було диво. Сервіс у клініці на високому рівні, приємно перебувати. Персонал привітний та чуйний. Після операції минуло 1,5 року. Дідусь живе повноцінним життям, навіть іноді махлює та ходить без палиці) Дякую. Всім здоров'я.

Фото користувача
Надія
10 січня 2023 року

Клініку обрали за рекомендацією, і жодного разу не пошкодували про свій вибір. Оперувався чоловік. Переживала я. Безмежно вдячна анастазіологу Фурсенко А.Г. що розвіяв половину страхів ще до операції, хірургу Овчаренко Д.О. та лыкуючому лікарю за професіоналізм, і всьому персоналу за постійні піклування та підтримку. Минув майже рік після операції, і чоловіка запросили на планову безкоштовну консультацію, що ще раз підтверджує зацікавленість клініки в довгостроковому результаті. Бажаємо вам подальшого процвітання та вдячних пацієнтів!

Фото користувача
Котлярова Алла
10 січня 2023 року

Хочу висловити велику подяку лікарю ортопед-травматологу Ксенії Сергіївні Фурмановій за добре проведену операцію складного перелому. Дуже уважна та ввічлива людина, спілкування з нею надає оптимізму. Процес одужання після операції проходив у постійному контролі з боку лікаря. Лікування пройшло успішно. Шраму майже не видно! Ще раз дякую за професіоналізм, майстерність, за ваші золоті ручки! Також велике спасибі медсестрам та всьому персоналу цього сучасного, дуже комфортного медичного центру за увагу та професіоналізм. Все сподобалося.

Фото користувача
Інна
28 грудня 2022 року

Клініка дуже здивувала по-доброму. Весь персонал супер. Дуже домашня тепла атмосфера. Все продумано для комфортного зцілення. Величезна подяка Фурмановій Ксенії Сергіївні, безумовно професійному ортопеду та просто чудовій людині за лікування мого маленького сину. Це лікар нового покоління та сама клініка також. Видаляли тут екзостози.

Фото користувача
Олійник Олена
27 липня 2022 року
Велике дякую колективу клініки, Науменко Артему Миколайовичу, Козир Ярославу Олександровичу, а також усім медсестрам за увагу та професіоналізм. Моя літня мама мала проблеми з ендопротезом у тазостегновому суглобі та запаленням сідничного нерва одночасно. Були у кількох комерційних медичних центрах у різних спеціалістів-ортопедів, які змусили зробити рентген суглобів, МРТ спини, густину кісток. Грошей це коштувало безліч, а діагноз поставити не змогли. Три тижні стан погіршувався та дійшов до критичного. Зрештою нам сказали, що це проблеми зі спиною і відправили на витяжку (яку переносить не кожен хлопець). І ми почали шукати вертебролога, спеціаліста зі спини. І тільки тут, у цій клініці, було поставлено правильний діагноз, призначено та проведено правильне лікування, завдяки якому мама одужала. Якби ми відразу звернулися до MedinUa – ми б не втратили 3 тижні. Всім раджу.
Фото користувача
Кунченко Каріна
05 лютого 2022 року
Підвернула ногу на рівному місці, ще й без підборів. Переживала, щоб не перелом. Терміново поїхала до травмпункту МедінЮА на УЗД та ренген. Молодий лікар Ярослав Олександрович одразу прийняв, оглянув, зробив ренген та УЗД. Ура, без перелому. Але! знайшлася п'яткова шпора... лікуватимемо! Тепер ходжу на УХТ.
Фото користувача
Анастасія Якименко
08 травня 2019 року

Відмінні спеціалісти Дніпра, зібрані в одному місці. Керівництво намагається приділяти увагу кожному пацієнтові. Можна зробити все дослідження на місці, новітнє обладнання, стильний ремонт, уважні та приємні адміністратори на рецепції.

Фото користувача
Митя Волобуєв
07 травня 2019 року

Дуже хороший сучасний медичний центр. Лікував травму коліна, оперували в'язку, все сподобалося. Бігаю.

Розкажіть нам,
що Ви думаєте про нашу клініку


  Надсилаючи відгук через електронну форму Ви погоджуєтесь з
  правилами розміщення відгуків
  і умовами передачі
  інформації.

  Поля позначені * обов'язкові для заповнення.

  Dentin Робимо ще й зуби!