Послуги

Звичний вивих плеча

Артем Науменко Артем Науменко Лікар – ортопед-травматолог, вертебролог, спеціаліст у сфері біомеханіки колінного та кульшового суглобів, сертифікований EPOS дитячий ортопед, експерт у галузі ендоскопії.
Досвід роботи 20 років. Головний лікар клініки MedinUA.
link
Зв'язатися з лікарем

Звичний вивих плеча або іншими словами передня нестабільність плечового суглоба є мимовільним зміщенням головки плеча вперед і вниз. Звичний вивих є наслідком первинної травми плечового суглоба з його вивихом. У таких випадках нестабільність виникає або через некоректно встановлену тяжкість травми. Або недостатній рівень дисципліни пацієнта після вправлення, коли не витримуються терміни іммобілізації та дається раннє та надмірне навантаження. Або повторна травма.

У випадках важкої нестабільності пацієнти вивихають плече при виконанні повсякденних рухів. Після чого самі ж і вправляють плече на місце. Частими вважаються вивихи більше одного разу на місяць. У таких випадках досить швидко настає деформація суглобової западини лопатки та задньої поверхні головки плеча. Форма кісток змінюється простою мовою, вони зчісуються. В результаті вивихи можуть бути щоденними і навіть при повороті уві сні.

Звичний вивих плеча

Звичний вивих є абсолютним показанням для оперативного усунення передньої нестабільності. Перед операцією виконується МРТ з напругою поля 3 Тесла, комп’ютерна томографія з 3Д-реконструкцією для оцінки розмірів дефекту та вибору оптимальної тактики операції.

Як правило, виконується операція Латарже-Бристоу (Latarjet-Bristow procedure), яка полягає у створенні «кістково-зв’язкової перешкоди», що перешкоджає вивиху головки плеча. Терміни повної реабілітації у разі починаються від 4,5 місяців.


Запрошуємо Вас на консультацію
до нас у клініку!

Ми надішлемо за Вами особистого водія на просторому та зручному авто

Записатися на консультацію

  Дякую
  за Вашу заявку!

  Розкажіть,
  що Вас турбує, та наш
  спеціаліст з Вами зв'яжеться
   Дякую
   за Вашу заявку!

   Розкажіть,
   що Вас турбує, та наш
   спеціаліст з Вами зв'яжеться
   Dentin Робимо ще й зуби!