Послуги

Тендініт біцепса

Артем Науменко Артем Науменко Лікар – ортопед-травматолог, вертебролог, спеціаліст у сфері біомеханіки колінного та кульшового суглобів, сертифікований EPOS дитячий ортопед, експерт у галузі ендоскопії.
Досвід роботи 20 років. Головний лікар клініки MedinUA.
link
Зв'язатися з лікарем

Тендиніт або тендинопатія біцепса являє собою запалення сухожилля довгої головки двоголового м’яза плеча. Це сухожило є унікальною структурою, т.к. частина сухожилля знаходиться поза суглобом, а частина заходить усередину плечового суглоба і приєднується до верхньої порції суглобової губи у вершини суглобової западини лопатки.

Найчастіше запалення довгої головки біцепса, як і інші тендінопаті, пов’язане з перевантаженням цієї структури рухами, що постійно повторюються. Надмірними спортивними навантаженнями або робітниками, як, наприклад, робота коваля.

Однак варто пам’ятати, що часто тендинопатія біцепса виникає як частина більш складного процесу, що відбувається в плечовому суглобі. Вона може бути поєднана з пошкодженням верхньої губи. У такому разі ортопед-травматолог проводить диференціальну діагностику з іншими ушкодженнями.

Тендініт біцепса

Зазвичай консервативна терапія і пов’язана зі зниженням навантаження на біцепс. Застосовується локальна протизапальна терапія. Ін’єкції аутоплазми.

У запущених випадках, коли виникають значні дегенеративні зміни в сухожиллі та порушується нормальна будова волокон, можливий відрив довгої головки. І тут виконується ультразвукове дослідження суглоба, МРТ, оцінюються спосіб життя загальний стан пацієнта. Якщо пацієнт похилого віку, то вибирається консервативна тактика. Якщо пацієнт молодий, то виконується відкритий або артроскопічний тенодез сухожилля. У такому разі сухожилля рефікують до кістки, нижче за місце розриву.


Запрошуємо Вас на консультацію
до нас у клініку!

Ми надішлемо за Вами особистого водія на просторому та зручному авто

Записатися на консультацію

  Дякую
  за Вашу заявку!

  Розкажіть,
  що Вас турбує, та наш
  спеціаліст з Вами зв'яжеться
   Дякую
   за Вашу заявку!

   Розкажіть,
   що Вас турбує, та наш
   спеціаліст з Вами зв'яжеться
   Dentin Робимо ще й зуби!