Послуги

Субакроміальний імпінджмент

Артем Науменко Артем Науменко Лікар – ортопед-травматолог, вертебролог, спеціаліст у сфері біомеханіки колінного та кульшового суглобів, сертифікований EPOS дитячий ортопед, експерт у галузі ендоскопії.
Досвід роботи 20 років. Головний лікар клініки MedinUA.
link
Зв'язатися з лікарем

Субакромімальний імпіджмент або субакроміальний конфлікт являє собою зіткнення головки плечової кістки та акроміального відростка лопатки при відведенні руки убік. У процесі зіткнення утискається сухожилля надостного м’яза, яке «проходить» якраз під акроміальним відростком.

Природа конфлікту має кілька версій, і всі вони вірні. Перша – гачкоподібний акроміальний відросток. Через таку форму відростка, подакроміальний простір стає ще й зіткнення відбуваються частіше. Друга – м’язовий дисбаланс між м’язами надпліччя та шиї та м’язами ротаторної манжети плеча. Третя – артроз ключично-акроміального суглоба із розростанням «кісткових шипів» у напрямку головки плеча. Четверта – кальцинуюча тендинопатія сухожилля надостного м’яза, що призводить до утворення щільних кальцифікатів у товщі тканини. П’ята – неврологічні причини.

Субакроміальний імпінджмент

Для встановлення діагнозу, лікарю необхідно провести ряд функціональних тестів, подивитися рентген-знімок і виконати УЗД плеча. У деяких випадках може знадобитися МРТ. Після того, як ортопед-травматолог визначить причину конфлікту, можна визначитися з тактикою.

Практично завжди із субакроміальним конфліктом можна впоратися за допомогою реабілітолога та комплексу вправ, який пацієнт повинен неухильно виконувати. Для зменшення болю та дискомфорту, на перших етапах раціонально застосовувати локальну протизапальну терапію – субакроміальну блокаду, тригер-поінт терапію, кінезіотейпування.

У важких випадках виконується артроскопічна декомпресія субакроміального простору.


Запрошуємо Вас на консультацію
до нас у клініку!

Ми надішлемо за Вами особистого водія на просторому та зручному авто

Записатися на консультацію

  Дякую
  за Вашу заявку!

  Розкажіть,
  що Вас турбує, та наш
  спеціаліст з Вами зв'яжеться
   Дякую
   за Вашу заявку!

   Розкажіть,
   що Вас турбує, та наш
   спеціаліст з Вами зв'яжеться
   Dentin Робимо ще й зуби!