Послуги

Реабілітація вдома

Олександр Куліков Олександр Куліков Спеціаліст-реабілітолог
Досвід роботи 5 рокiв
Зв'язатися з лікарем

Реабілітолог додому в Дніпрі, дає можливість пацієнту отримати короткострокову допомогу після операцій або травм. Якщо загальний стан пацієнта не вимагає госпіталізації, але в той же час необхідна спеціалізована медична допомога, наприклад, після інсульту або хірургічних втручань. Саме тому фахівці приватного центру MedinUa розуміють як ніхто інший, про важливість надання медичних послуг не виходячи з дому. Адже спокій та домашня обстановка однозначно допомагають у процесі реабілітації!

Послуги реабілітолога вдома в Дніпрі

Наші фахівці нададуть вам комплексні та якісні реабілітаційні, відновлювальні та медичні послуги не лише у приватній клініці, а й на дому.

Наша мета — надати кожному пацієнтові допомогу, починаючи з діагностики та закінчуючи масажем, без необхідності очікування тривалого часу в амбулаторних та стаціонарних умовах реабілітації.

Наша стратегія – використовувати медичну, комплексну та ефективну терапію для відновлення функціональних порушень опорно-рухового апарату.

Лікар реабілітолог вдома використовує унікальні фізіотерапевтичні методики, які однозначно покращать загальний стан здоров’я. Наша команда – професіонали своєї справи, які зможуть знайти індивідуальний та чуйний підхід до кожного пацієнта без винятку.

Слід зазначити, що під час домашньої реабілітації, фізіотерапевт надає сучасне обладнання. Тому реабілітація в домашніх умовах не відрізняється від загальних стандартів лікування, що проводиться у клініці, адже цей стандарт створюється досвідченими та кваліфікованими лікарями.

Чи можу я пройти домашню реабілітацію?

Реабілітація вдома в Дніпрі — це знахідка для людей з обмеженими фізичними можливостями після перенесення інсульту, зняття свіжого гіпсу, операції, коли процес реабілітації необхідно розпочинати якнайбільше скоріше. Також, це чудовий варіант для людей похилого віку. Викликавши реабілітолога додому, ви отримаєте лікування у сприятливому середовищі, де кожен почувається у безпеці, що дозволяє знизити м’язову напругу та терапія стає більш ефективною.


Запрошуємо Вас на консультацію
до нас у клініку!

Ми надішлемо за Вами особистого водія на просторому та зручному авто

Записатися на консультацію

  Дякую
  за Вашу заявку!

  Розкажіть,
  що Вас турбує, та наш
  спеціаліст з Вами зв'яжеться
   Дякую
   за Вашу заявку!

   Розкажіть,
   що Вас турбує, та наш
   спеціаліст з Вами зв'яжеться
   Dentin Робимо ще й зуби!