Послуги

Пошкодження обертальної манжети

Артем Науменко Артем Науменко Лікар – ортопед-травматолог, вертебролог, спеціаліст у сфері біомеханіки колінного та кульшового суглобів, сертифікований EPOS дитячий ортопед, експерт у галузі ендоскопії.
Досвід роботи 20 років. Головний лікар клініки MedinUA.
link
Зв'язатися з лікарем

Ротаторна або обертальна манжета плеча є сухожилля чотирьох м’язів, які забезпечують динамічну стабілізацію плече-лопаткового суглоба. Скорочуючись і розслабляючись синхронно з великими м’язами, що оточують плечовий суглоб, манжета ротатора притискає головку плечової кістки до лопатки, забезпечуючи її центрацію в суглобі.

У разі м’язового дисбалансу або травми ця синхронізація порушується, і точка обертання суглоба починає «плавати». Внаслідок цього сухожилля ротаторної манжети починають «затиратися» про навколишні кісткові структури, що може призводити до болю та розриву.

Як правило, найчастіше страждає сухожилля надостного м’яза, що пов’язано з його анатомічною позицією. Розриви манжети можуть бути повношаровими, коли фактично утворюється масивна дірка в тканині сухожилля і функція суглоба значно порушується. Можуть бути часткові пошкодження манжети, які можуть бути дуже болючими.

Ушкодження обертальної манжети

Якщо пацієнт молодий, розрив гострий, то є сенс не відкладати хірургічне відновлення манжети. Якщо ж пацієнт вікової, а пошкодження манжети носить дегенеративний характер (перетерлося), то як і в інших випадках із захворюваннями плеча починають із консервативної терапії.


Запрошуємо Вас на консультацію
до нас у клініку!

Ми надішлемо за Вами особистого водія на просторому та зручному авто

Записатися на консультацію

  Дякую
  за Вашу заявку!

  Розкажіть,
  що Вас турбує, та наш
  спеціаліст з Вами зв'яжеться
   Дякую
   за Вашу заявку!

   Розкажіть,
   що Вас турбує, та наш
   спеціаліст з Вами зв'яжеться
   Dentin Робимо ще й зуби!