Послуги

Лікування варикозу за допомогою ударно-хвильової терапії

Олег Сергєєв Олег Сергєєв Головний обласний судинний хірург Дніпропетровської області.
Досвід роботи 40 рокiв
link
Зв'язатися з лікарем

Варикозне розширення вен – це патологія, яка супроводжується поступовим витончення венозної стінки зазвичай на нижніх кінцівках. Варикоз проявляється відчуттям важкості в ногах, болями, набряками. Зовні венозні сітки і вузли видно, і вони прощупуються. Захворювання доставляє не тільки естетичний, але і фізіологічний дискомфорт для пацієнта. Якщо звернути увагу на фото кінцівок, уражених варикозом, то можна побачити характерний венозний малюнок або вузли.

Допомогти впоратися з варикозом може ударно-хвильова терапія. При початкових стадіях захворювання застосовується терапевтичне лікування, масажі і ЛФК, але на останніх стадіях варикозу пацієнту може бути запропоновано оперативне втручання. Ударно-хвильова терапія дозволяє позбутися від варикозу і уникнути серйозних хірургічних операцій.

Причини розвитку варикозного розширення вен

Існують певні фізіологічні чинники розвитку варикозної хвороби. Один з головних чинників ризику розвитку варикозу криється в генетичній схильності. Також на появу варикозу впливає вагітність і ожиріння, які сприяють збільшенню ваги, що в свою чергу негативно позначається на венах.

Є деякі продукти, що сприяють появі хвороби. Дефіцит клітковини в організмі може привести до хронічних закрепів і порушення функціональності венозної сітки. За допомогою грамотної діагностики, ударно-хвильової терапії та терапевтичному лікуванню вдається усунути ознаки навіть запущеного варикозу.

Діагностика і лікування варикозу

При проведенні діагностичних заходів застосовується УЗДГ вен, дуплексне сканування, реовазографія нижніх кінцівок. Завдяки інструментальному обстеженню можна оцінити стан вен.

В комплекс лікування включається консервативна терапія, УВТ, компресійна склеротерапія, оперативне втручання. У клініці сучасної ортопедії імені академіка Лоскутова проводиться лікування варикозу за допомогою методу ударно-хвильової терапії. Подібний спосіб усунення варикозу є лікувальний вплив на організм, здійснюване завдяки властивостям ударної хвилі. Показання до призначення ударно-хвильової терапії – це захворювання опорно-рухової системи, в тому числі і варикозне розширення вен.

Що собою являє УВТ?

Ударно-хвильова терапія як спосіб інструментального лікування зародилася в США в кінці 80-х років минулого століття. Для терапії можуть застосовуватися прилади, які можуть бути пневматичними, електромагнітними, п’єзоелектричними, електрогідравлічними.

Ударно-хвильова терапія в Дніпрі, що проводиться в нашій клініці, допомагає вже після перших сеансів відчути полегшення. Проходять набряки зникає тяжкість, зменшується венозна сітка і скорочується кількість варикозних узлов.

Ударна хвиля проходить під час сеансу через мембрани здорових клітин абсолютно не пошкоджуючи їх. Створюється особливе явище, засноване на принципах кавітації. Змінюється проникність мембран клітин і це призводить до того, що відбувається перебудова клітин, змінених через наявного патологічного процесу в організмі. Завдяки ударно-хвильової терапії стимулюється лімфовідтікання і кровообіг, розсмоктуються фіброзні кальцити, зменшується кількість рубцевої тканини, активізуються процеси природної регенерації тканин.

Медичний центр сучасної ортопедії імені академіка Лоскутова виявляється ефективне лікування варикозу за допомогою методу УВТ. Завдяки застосуванню цього способу можна виділити такі переваги процедури, як стійкість ефекту, дієвість, доведена клінічними чином, простота проведення, абсолютна безболісність для пацієнта. Переваги клініки полягають в тому, що ми пропонуємо ефективні методи лікування, які допомагають забути про варикозі. Відгуки про нас говорять про те, що нашому медичному закладу можна сміливо довірити. Ціна послуги прийнятна, а вартість варіюється в залежності від кількості процедур, які слід пройти пацієнтові.

Наші медики забезпечують комплексне, ефективне, сучасне і повністю безболісне лікування варикозного розширення вен. Ми використовуємо різноманітні методи лікування, діагностики і реабілітації захворювань опорно-рухової системи.


Запрошуємо Вас на консультацію
до нас у клініку!

Ми надішлемо за Вами особистого водія на просторому та зручному авто

Записатися на консультацію

  Дякую
  за Вашу заявку!

  Розкажіть,
  що Вас турбує, та наш
  спеціаліст з Вами зв'яжеться
   Дякую
   за Вашу заявку!

   Розкажіть,
   що Вас турбує, та наш
   спеціаліст з Вами зв'яжеться
   Dentin Робимо ще й зуби!