Послуги

Лікування спортивних травм у Дніпрі

Артем Науменко Артем Науменко Лікар – ортопед-травматолог, вертебролог, спеціаліст у сфері біомеханіки колінного та кульшового суглобів, сертифікований EPOS дитячий ортопед, експерт у галузі ендоскопії.
Досвід роботи 20 років. Головний лікар клініки MedinUA.
link
Зв'язатися з лікарем

Спортивні травми – це пошкодження, отримані в результаті занять спортом. Лікування спортивних травм вимагає особливих знань і досвіду, оскільки такі види ушкоджень мають свою специфіку. Клініка академіка Лоскутова має кваліфікованих фахівців в даній області. Команда лікарів та реабілітологів застосовують власні розробки та досвід європейських клінік, забезпечуючи комплексний підхід до лікування та відновлення спортсменів.

Типи спортивних травм

Кожен спортсмен рано чи пізно стикається з травмами. Отримати їх можуть не тільки професіонали, але й любителі, які не дотримуються техніки безпеки. В цілому всі спортивні травми поділяють на три види:

 • Тип 1: Несподівані пошкодження через надмірну механічну дію. До таких відносяться переломи, розтягнення, забиті місця, вивихи та інше.
 • Тип 2: Травми в результаті перевантажень. Так як спортсмени регулярно піддають свій організм фізичним випробуванням, ймовірне виникнення «накопичувальних» травм: деформацій, викривлень, перевтоми, порушення активності м’язів і суглобів.
 • Тип 3: Рецидиви після лікування. В результаті неповної або неефективною реабілітації можливе повторне ушкодження частини тіла. Такі травми виникають зазвичай в разі, якщо дати занадто велике навантаження на зону, яка ще не встигла відновитися (мікророзриви зв’язок, неправильне зрощення кісток й інше).

Лікування спортивних травм в клініці MedinUa

Клініка Лоскутова – це центр передової травматології та ортопедії в Дніпрі. Ми ефективно лікуємо переломи, вивихи, розтягнення, розриви зв’язок й інші пошкодження. У нас проводяться такі складні операції, як наприклад:

 • відновлення менісків, зв’язок, хрящів суглобів;
 • протезування суглобів плеча, кисті, коліна, стегна;
 • операції на хребті: лікування викривлення, міжхребцевої грижі, різних деформацій;
 • ефективне лікування посттравматичних і метаболічних змін м’яких тканин і опорно-рухового апарату;
 • корекція всіляких деформацій кінцівок;
 • усунення дефектів кісток.

У нашій клініці застосовується як оперативне, так і консервативне лікування. Команда травматологів використовує авторські методики в поєднанні з передовими європейськими розробками.

Реабілітація після спортивних травм

Яким би ефективним не було лікування, набагато важливіше – період реабілітації. Будь-якого спортсмена турбує, чи зможе він займатися, як раніше, та чи не залишиться наслідків. Щоб не допустити ускладнень, після травми необхідно пройти три стадії відновлення:

 • Етап 1: знерухомлення пошкодженої ділянки, легка гімнастика для запобігання застоїв.
 • Етап 2: застосування реабілітаційних методик з поступовим збільшенням навантажень з метою розробки пошкодженої частини тіла.
 • Етап 3: регулярні процедури для закріплення результату в домашніх умовах.

У медичному центрі MedinUa діє центр реабілітації після спортивних травм. Програма відновлення спортсменів включає застосування різних сучасних методик: фізіотерапія, масаж, лікувальна гімнастика, остеопатія, суглобові техніки, кінезіотерапія та інше. Третій завершальний період відновлення призначається лікарем вже після проходження всіх процедур. Він має на увазі самостійну роботу пацієнта: щоденну розробку м’язів і суглобів, відвідування санаторіїв і оздоровчих курортів, плавання в басейні й інше.

Тільки професійний реабілітолог зможе побудувати ефективну програму відновлення спортсмена. Важливо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря: не збільшувати навантаження завчасно, регулярно відвідувати заняття, проходити планові огляди. Тривалість реабілітаційного періоду залежить від типу та тяжкості отриманої травми, а також індивідуальних особливостей пацієнта (стать, вік, фізичні дані, супутні захворювання).

Переваги клініки імені Лоскутова

У нашій клініці Ви отримаєте обслуговування європейського зразка: доброзичливе ставлення, відсутність черг, комфортні умови перебування.

Медичний центр MedinUa має ряд переваг:

 • доступні ціни лікування та реабілітацію;
 • наявність власної лабораторії;
 • сучасне обладнання від перевірених виробників;
 • гарантії конфіденційності;
 • контроль стану пацієнтів 24/7;
 • повернення повної вартості лікування, якщо Ви будете незадоволені результатом.

Кожен відвідувач клініки для нас – член сім’ї, а не просто черговий пацієнт. Зверніться з тим, що Вас турбує, до фахівців клініки Лоскутова – запишіться на прийом прямо зараз!Запрошуємо Вас на консультацію
до нас у клініку!

Ми надішлемо за Вами особистого водія на просторому та зручному авто

Записатися на консультацію

  Дякую
  за Вашу заявку!

  Розкажіть,
  що Вас турбує, та наш
  спеціаліст з Вами зв'яжеться
   Дякую
   за Вашу заявку!

   Розкажіть,
   що Вас турбує, та наш
   спеціаліст з Вами зв'яжеться
   Dentin Робимо ще й зуби!