Послуги

Кінезіотейпування

Артем Науменко Артем Науменко Лікар – ортопед-травматолог, вертебролог, спеціаліст у сфері біомеханіки колінного та кульшового суглобів, сертифікований EPOS дитячий ортопед, експерт у галузі ендоскопії.
Досвід роботи 20 років. Головний лікар клініки MedinUA.
link
Зв'язатися з лікарем

Кінезіотейпування є одним з новітніх методів консервативного лікування, а також, профілактики виникнення травм і захворювань опорно-рухового апарату. Кінезіотейп накладають з певним ступенем натягу на травмовану ділянку, створюючи спокій та фіксуючи область пошкодження. На відміну від інших пов’язок, тейпінг сприяє лікуванню травм і захворювань опорно-рухового апарату.

Кінезіологічна стрічка

Майже ідентична людській шкірі за товщиною та еластичністю, завдяки чому матеріал легко носити без прив’язки до тіла. Він може вільно стискатися та не обмежувати людину в рухах.

Сьогодні більшість спортсменів використовують кінезіологію для відновлення після серйозних травм. Ця диво-стрічка покращує фізичні можливості хворого та запобігає травмам під час спортивних змагань.

Кинезиотейпирование

Тейпування включає в себе повний набір терапевтичних переваг:

Знімає біль

Тейпування втамовує біль через фізичні та неврологічні механізми. Підйомна дія стрічки знімає тиск на больових рецепторах безпосередньо під шкірою, що сприяє швидкому полегшенню при гострих ранах. Спеціальна стрічка особливо ефективна при болях, які турбують після травм, що залишилися.

Прибирає незначний набряк, запалення та забиті місця

Знижений тиск на лімфатичні канали покращує видалення рідини, яка збирається в пошкодженій області при спортивних травмах та різних запальних захворюваннях. Лікувальна стрічка в змозі видалити навіть найекстремальніший набряк.

Допомагає в профілактиці або звільнує від спазмів

Покращена циркуляція в працюючих м’язах допомагає організму доставляти кисень і поживні речовини на клітинному рівні. Кінезіологія запобігає ризику травм, полегшує судоми та спазми в травмованих ділянках

Прискорює відновлення

Втомлені м’язи містять високий рівень молочної кислоти, яка сприяє болю та скутості під час тренувань. Коли стрічки використовують спеціально на больових ділянках, вони підвищують продуктивність та інтенсивність під час фізичних вправ.

Кинезиотейпирование

Підтримує слабкі або травмовані частин тіла

Унікальні еластичні властивості стрічки надають підтримку постраждалим м’язам і суглобам. Тейпування не дає хворому виконувати важкі руху під час тренувань.

Підвищує міцність та тонус в слабких і травмованих м’язах

Втрата міцності або тонусу може призвести до болю, травми або різним неврологічним м’язовим розладам. У таких ситуаціях слабкість може вплинути на здатність виконувати вправи, які мають вирішальне значення у відновленні або покращенні повсякденного життя людини. Кінезіологія не тільки підтримує проблемні зони, але також активізує роботу м’язів. Досить часто тейпування підходить немовлятам з гіпотонією та слабким м’язовим тонусом, що обмежує їх здатність навчитися сидіти, повзати та іншим навичкам.


Запрошуємо Вас на консультацію
до нас у клініку!

Ми надішлемо за Вами особистого водія на просторому та зручному авто

Записатися на консультацію

  Дякую
  за Вашу заявку!

  Розкажіть,
  що Вас турбує, та наш
  спеціаліст з Вами зв'яжеться
   Дякую
   за Вашу заявку!

   Розкажіть,
   що Вас турбує, та наш
   спеціаліст з Вами зв'яжеться
   Dentin Робимо ще й зуби!