Послуги

Адгезивний капсуліт або «синдром замороженого плеча»

Артем Науменко Артем Науменко Лікар – ортопед-травматолог, вертебролог, спеціаліст у сфері біомеханіки колінного та кульшового суглобів, сертифікований EPOS дитячий ортопед, експерт у галузі ендоскопії.
Досвід роботи 20 років. Головний лікар клініки MedinUA.
link
Зв'язатися з лікарем

Адгезивний капсуліт або « синдром замороженого плеча» – це найпоширеніше захворювання і становить до 60% звернень пацієнтів з болем в області плеча. Жінки хворіють у кілька разів частіше, ніж чоловіки. Суть захворювання полягає у різкому зниженні еластичності капсули плече-лопаткового суглоба.

У результаті капсуліту швидко втрачається обсяг руху, пацієнти скаржаться, що не можуть завести руку за потилицю, причесатися і т.д. Захворювання супроводжується значними болями. Більше болить уночі.

Хвороба ділиться на три фази. Перша – стадія запалення, що характеризується болем, обмеження руху незначні. Тривалість стадії 3 місяці. Друга – стадія розпалу запалення та «склеювання» волокон суглобової капсули. Супроводжується різким зниженням обсягу руху, болем у спокої та руху. Нічний біль, порушення сну. Тривалість стадії – 4-12 місяців. Третя стадія – одужання. Супроводжується значним зниженням болю, поступовим відновленням рухливості суглоба.

Адгезивный капсулит или «синдром замороженного плеча»

Середня тривалість захворювання становить 12-18 місяців, проте, у 40% випадків обсяг рухів у суглобі не відновлюється. Примітно, що адгезивний капсуліт буває один раз на одному плечі.

Лікування консервативне . Включає субакроміальні та внутрішньосуглобові блокади місцевих анестетиків та протизапальних препаратів. Тригер-поінт терапія. Кінезіотейпування. Критично важлива робота з реабілітологом, і, що ще важливіше, самостійне виконання вправ на дому та роботі 3-5 разів на день.


Запрошуємо Вас на консультацію
до нас у клініку!

Ми надішлемо за Вами особистого водія на просторому та зручному авто

Записатися на консультацію

  Дякую
  за Вашу заявку!

  Розкажіть,
  що Вас турбує, та наш
  спеціаліст з Вами зв'яжеться
   Дякую
   за Вашу заявку!

   Розкажіть,
   що Вас турбує, та наш
   спеціаліст з Вами зв'яжеться
   Dentin Робимо ще й зуби!