Корисна інформація

На основі чого ми працюємо?
У своїй роботі ми покладаємося на Європейські та Американські протоколи та стандарти медичного лікування. Це дозволяє знизити ризики та уникнути ускладнень під час лікування, адже весь наш персонал працює за спеціально прописаними під нас Чек-листами.
Чи дають гарантію на лікування?
Як відомо, у медицині ніхто не дає гарантію на лікування. Саме тому ми розробили договір з пацієнтом, в якому чітко прописали відповідальність кожної зі сторін: нас як медичного закладу, так і пацієнта. В якому закладі Ви не прийняли б рішення проводити лікування, зверніть увагу на цей важливий пункт. З нашим медичним договором Ви можете ознайомитись за наступним посиланням Договір на надання послуг Medinua
Який відсоток ймовірності залишитися інвалідом після ендопротезування?
Вірогідність інфекції 0.5-4% – це світова статистика. Якщо Ви довірилися правильному лікарю, то вирогідність прагне до нуля. Ми завжди доводимо пацієнта до одужання, навіть якщо щось пішло за планом.
Чи можливий тромбоз або запалення кістки після операції?
Звичайно можливий. Але ризик зводиться до мінімуму, якщо пройти повний спектр передопераційного обстеження та дотримуватися рекомендацій лікаря після операції.
Потрібен суглоб максимум років на 5-10, не довше. Чи це впливає на ціну?
Звичайно впливає. Можна ставити найпростіший імплант (це не означає, що він поганий) і вибирати пару тертя метал/поліетилен — так можна заощадити.
Вік і вага мають значення?
Безумовно. Чим старша людина, тим менші резерви організму. Але вік – це не діагноз. Чим більша вага, тим більше навантаження на суглоби, тим швидше зноситься протез.
Потрібно вибирати лікаря або ендопротез?
Звичайно лікаря. І протез вже разом із лікарем.
Чи можливий інсульт після операції?
Звичайно. Cаме тому пацієнт проходить повне передопераційне обстеження з консультацією кардіолога, що дуже сильно знижує цей ризик.
А раптом після операції болі не пройдуть?
Якщо діагноз встановлено правильно, і Ви чітко будете дотримуватися вказівок лікаря, такого варіанту немає.
Коли вже пацієнт самостійно ходить до туалету?
Зазвичай через 1-2 доби.

Запрошуємо Вас на консультацію
до нас у клініку!

Ми надішлемо за Вами особистого водія на просторому та зручному авто

Записатися на консультацію

  Дякую
  за Вашу заявку!

  Розкажіть,
  що Вас турбує, та наш
  спеціаліст з Вами зв'яжеться
  Dentin Робимо ще й зуби!