Про клініку

Ви коли-небудь замислювалися про те, що коли створюєш щось унікальне, то про це хочеться поділитися з усім світом? Прагнення зробити щось нове: те, що допоможе зруйнувати всі міфи та стереотипи про медицину в Україні, те, що зробить життя людей краще — ось, що спонукало нас заснувати MedinUa Clinic & Lab.

Ви знаєте, що в сучасному світі операція вже давно перестала бути чимось незвичайним. Ось тому зараз набагато важливіше те, в яких умовах вона проходить і як відбувається процес реабілітації. Коли Ви стаєте гостем нашої клініки, ми приймаємо Вас в нашу велику сім’ю та підтримуємо на всьому шляху Вашого одужання: від діагностики проблеми і до її вирішення. З нами Ви завжди знаєте, що та в який період часу відбудеться, розумієте все те, про що говорить лікар і як ті чи інші фактори можуть вплинути на Ваше відновлення. Єдине, що від Вас потрібно — це повірити. Повірити в те, що Ваше життя може змінитися, та довірити своє здоров’я нашим лікарям.

Наші ортопеди-травматологи працюють за кількома напрямками: ендопротезування, артроскопія, хірургія стопи, спінальна хірургія, реабілітація, судинна хірургія, травматологія та дитяча ортопедія.

Ми забезпечуємо Вас повним циклом послуг: власні лабораторія та реанімаційна палата, сучасні апарати для реабілітації, команда професіоналів, які живуть своєю роботою — все це дозволяє за короткий термін стати на ноги тим людям, які не хочуть ходити в лікарню. У нас Ви відчуєте особливий підхід до гостей: розмови за чашкою ароматної кави, індивідуальний підхід лікарів в спілкуванні зі своїми паціентами — наш щирий інтерес до людей дасть Вам можливість відчути себе в своєму середовищі.

MedinUa Clinic & Lab — клініка для тих, хто не хоче ходити в лікарню. Ми ставимо на ноги!

Запрошуємо Вас на консультацію
до нас у клініку!

Ми надішлемо за Вами особистого водія на просторому та зручному авто

Записатися на консультацію

  Дякую
  за Вашу заявку!

  Розкажіть,
  що Вас турбує, та наш
  спеціаліст з Вами зв'яжеться
  Dentin Робимо ще й зуби!