Відгуки

Фото юзера
Валерій Хричиков
23 березня 2023 року
У 62 роки (2010р) болі в кульшовому суглобі, кульгавість, викривлення хребта змусили звернутися до Лоскутова О.Є., який виконав мені операцію з ендопротезування кульшового суглоба. Це продовжило мені активне життя та трудову діяльність. Рентген у 2013 р. показав знос з'ємної головки ендопротезу. 02.03.2023 у клініці MedinUa мене оперував академік Лоскутов А.Є., асистенти Науменко А.М. (директор клініки), Козир Я.О., Полтавський Р.А., медсестра Авдіюк Ю.В. В той же день завдяки анестезіологу Фурсенку А.Г. і реабілітологу Куликову О. став на ноги і почав пересуватися палатою за допомогою ходунків. До клініки MedinUa я прийшов 01.03.2021, за 1 день пройшов усі аналізи, 02.03.2023 – оперували, 08.03.2023 – виписали додому. Наразі розпочався етап реабілітації. Тепер відновлення у моїх руках: зарядка, масаж і т.д. Велике спасибі всьому колективу MedinUa, в якому поєднується мистецтво хірургів, лікарів, реабілітологів, медсестер, привітних та чуйних людей. Мені 75 років, сподіваюся продовжити активне життя, оскільки нова з'ємна головка виконана з Найбільш прогресивного зносостійкого матеріалу. Велике спасибі шановному Олександру Євгеновичу Лоскутову, директору MedinUa Науменко А.М., Козир Я.О., Фурсенко А.Г., Авдіюк Ю.В., лікуючому лікарю Полтавському Р.А., Куликову А., Міщенку Т. та всьому колективу клініки. Здоров'я Вам і всього найкращого. Хричиков В.Є., проф., д.т.н., УДУНТ
Фото юзера
Ірина
1 березня 2023 року
Подяка Лоскутову О.А. Дуже дякую за те, що ви просто є! Ми вже втратили надію, що можна щось зробити з моїми ступнями! Ви єдині, хто зміг мені вселити надію, що я зможу знову нормально ходити! І ми не помилилися, операція пройшла добре! Персонал чудовий, у клініці є одне задоволення. Тепер ми тільки до вас!
Фото юзера
Станіслав
31 січня 2023 року
Хочу подякувати всьому персоналу, лікуючому лікарю та Лікарю з великої літери Лоскутову Олександру Євгеновичу. Мій дідусь, 83 роки. Посковзнувся, впав. Внаслідок падіння отримав перелом кульшового суглоба. Насамперед потрапили до районної лікарні. Де отримали вердикт, що дідусь уже ходити не зможе та життя проведе на лікарняному ліжку. Вдячний долі, що дізнався про клініку Medinua. Де не відмовили у проведенні термінової операції з ендопротезування кульшового суглоба, не дивлячись на тяжкий стан та літній вік дідуся. Операцію закінчили о 15:00 дня. О 19:00 того ж дня дідусь під контролем лікарів уже підвівся на ноги та пересувався палатою, для нас це було диво. Сервіс у клініці на високому рівні, приємно перебувати. Персонал привітний та чуйний. Після операції минуло 1,5 року. Дідусь живе повноцінним життям, навіть іноді махлює та ходить без палиці) Дякую. Всім здоров'я.
Фото юзера
Надія
10 січня 2023 року
Клініку обрали за рекомендацією, і жодного разу не пошкодували про свій вибір. Оперувався чоловік. Переживала я😄. Безмежно вдячна анастазіологу Фурсенко А.Г. що розвіяв половину страхів ще до операції, хірургу Овчаренко Д.О. та лыкуючому лікарю за професіоналізм, і всьому персоналу за постійні піклування та підтримку. Минув майже рік після операції, і чоловіка запросили на планову безкоштовну консультацію, що ще раз підтверджує зацікавленість клініки в довгостроковому результаті. Бажаємо вам подальшого процвітання та вдячних пацієнтів!
Фото юзера
Інна
28 грудня 2022 року
Клініка дуже здивувала по-доброму. Весь персонал супер. Дуже домашня тепла атмосфера. Все продумано для комфортного зцілення. Величезна подяка Фурмановій Ксенії Сергіївні, безумовно професійному ортопеду та просто чудовій людині за лікування мого маленького сину. Це лікар нового покоління та сама клініка також. Видаляли тут екзостози.
Фото юзера
Котлярова Алла
10 січня 2023 року
Хочу висловити велику подяку лікарю ортопед-травматологу Ксенії Сергіївні Фурмановій за добре проведену операцію складного перелому. Дуже уважна та ввічлива людина, спілкування з нею надає оптимізму. Процес одужання після операції проходив у постійному контролі з боку лікаря. Лікування пройшло успішно. Шраму майже не видно! Ще раз дякую за професіоналізм, майстерність, за ваші золоті ручки! Також велике спасибі медсестрам та всьому персоналу цього сучасного, дуже комфортного медичного центру за увагу та професіоналізм. Все сподобалося.
Фото юзера
Кунченко Каріна
5 Листопада 2022
Підвернула ногу на рівному місці, ще й без підборів. Переживала, щоб не перелом. Терміново поїхала до травмпункту МедінЮА на УЗД та ренген. Молодий лікар Ярослав Олександрович одразу прийняв, оглянув, зробив ренген та УЗД. Ура, без перелому. Але! знайшлася п'яткова шпора... лікуватимемо! Тепер ходжу на УХТ.
Фото юзера
Олійник Олена
27 Липня 2022
Велике дякую колективу клініки, Науменко Артему Миколайовичу, Козир Ярославу Олександровичу, а також усім медсестрам за увагу та професіоналізм. Моя літня мама мала проблеми з ендопротезом у тазостегновому суглобі та запаленням сідничного нерва одночасно. Були у кількох комерційних медичних центрах у різних спеціалістів-ортопедів, які змусили зробити рентген суглобів, МРТ спини, густину кісток. Грошей це коштувало безліч, а діагноз поставити не змогли. Три тижні стан погіршувався та дійшов до критичного. Зрештою нам сказали, що це проблеми зі спиною і відправили на витяжку (яку переносить не кожен хлопець). І ми почали шукати вертебролога, спеціаліста зі спини. І тільки тут, у цій клініці, було поставлено правильний діагноз, призначено та проведено правильне лікування, завдяки якому мама одужала. Якби ми відразу звернулися до MedinUa – ми б не втратили 3 тижні. Всім раджу.
Фото юзера
Митя Волобуєв
7 мая 2019
Дуже хороший сучасний медичний центр. Лікував травму коліна, оперували в'язку, все сподобалося. Бігаю.
Фото юзера
Анастасія Якименко
8 мая 2019
Відмінні спеціалісти Дніпра, зібрані в одному місці. Керівництво намагається приділяти увагу кожному пацієнтові. Можна зробити все дослідження на місці, новітнє обладнання, стильний ремонт, уважні та приємні адміністратори на рецепції.

Запрошуємо Вас на консультацію
до нас в клініку!

Ми надішлемо за Вами особистого водія на просторому та зручному авто

Записатися на консультацію
Спасибі
за Вашу заявку!
Залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо
Дякую
за Вашу заявку!
Розкажіть,
що Вас турбує, та наш
спеціаліст з Вами зв'яжеться
Спасибі
за Вашу заявку!
Розкажіть,
що Вас турбує, та наш
спеціаліст з Вами зв'яжеться
Не йдіть
Задайте нам питання безкоштовно!
Спасибі
за Вашу заявку!
Або запитайте в соц. мережах:
Робимо ще й зуби!
Хочете, передзвонимо Вам
за 60 секунд?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ