Відгуки

Фото юзера
Кунченко Каріна
5 Листопада 2022
Підвернула ногу на рівному місці, ще й без підборів. Переживала, щоб не перелом. Терміново поїхала до травмпункту МедінЮА на УЗД та ренген. Молодий лікар Ярослав Олександрович одразу прийняв, оглянув, зробив ренген та УЗД. Ура, без перелому. Але! знайшлася п'яткова шпора... лікуватимемо! Тепер ходжу на УХТ.
Фото юзера
Олійник Олена
27 Липня 2022
Велике дякую колективу клініки, Науменко Артему Миколайовичу, Козир Ярославу Олександровичу, а також усім медсестрам за увагу та професіоналізм. Моя літня мама мала проблеми з ендопротезом у тазостегновому суглобі та запаленням сідничного нерва одночасно. Були у кількох комерційних медичних центрах у різних спеціалістів-ортопедів, які змусили зробити рентген суглобів, МРТ спини, густину кісток. Грошей це коштувало безліч, а діагноз поставити не змогли. Три тижні стан погіршувався та дійшов до критичного. Зрештою нам сказали, що це проблеми зі спиною і відправили на витяжку (яку переносить не кожен хлопець). І ми почали шукати вертебролога, спеціаліста зі спини. І тільки тут, у цій клініці, було поставлено правильний діагноз, призначено та проведено правильне лікування, завдяки якому мама одужала. Якби ми відразу звернулися до MedinUa – ми б не втратили 3 тижні. Всім раджу.
Фото юзера
Митя Волобуєв
7 мая 2019
Дуже хороший сучасний медичний центр. Лікував травму коліна, оперували в'язку, все сподобалося. Бігаю.
Фото юзера
Анастасія Якименко
8 мая 2019
Відмінні спеціалісти Дніпра, зібрані в одному місці. Керівництво намагається приділяти увагу кожному пацієнтові. Можна зробити все дослідження на місці, новітнє обладнання, стильний ремонт, уважні та приємні адміністратори на рецепції.

Запрошуємо Вас на консультацію
до нас в клініку!

Ми надішлемо за Вами особистого водія на просторому та зручному авто

Записатися на консультацію
Спасибі
за Вашу заявку!
Залиште свій номер
і ми Вам зателефонуємо
Дякую
за Вашу заявку!
Розкажіть,
що Вас турбує, та наш
спеціаліст з Вами зв'яжеться
Спасибі
за Вашу заявку!
Розкажіть,
що Вас турбує, та наш
спеціаліст з Вами зв'яжеться
Не йдіть
Задайте нам питання безкоштовно!
Спасибі
за Вашу заявку!
Або запитайте в соц. мережах:
Робимо ще й зуби!
Хочете, передзвонимо Вам
за 60 секунд?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ